energymind

ENERGIA SŁONECZNA DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Firmy a fotowoltaika

Proponujemy rozwiązanie, które sprawi, że pozbędziesz się problemu z wiecznie rosnącymi cenami energii elektrycznej. Własna elektrownia słoneczna w Twojej firmie sprawi, że całość lub część energii będzie produkowana przez Ciebie. Do wykonania mikro instalacji 50 Kwp nie potrzeba żadnych zezwoleń. Wystarczy kawałek dachu lub niezagospodarowanego gruntu, aby cieszyć się własną energią, która dla polskiego przedsiębiorcy powoli staje się bardzo droga, a jej cena bardzo niestabilna. Wszyscy dobrze wiemy jak ważnym elementem kosztu wytworzenia naszych produktów lub usług jest energia. I wszyscy dobrze wiemy jak jej ceny są niestabilne. 

Może to pora, aby się zastanowić czy nie lepiej zainwestować we własną lokatę o stopie zwrotu kilkunastu procent rocznie, a taką jest fotowoltaika w firmie. Tu przy inwestycji nie tracisz, gdyż instalacja, którą zainstalowałeś od razu podnosi wartość Twojej firmy.

Finansowanie to kwestia wyboru: od leasingu, przez kredyt, po rozliczenie gotówkowe. Zawsze tak, abyś płacił mniej, niż płacisz za swoje rachunki za energię. Możesz skorzystać także z szeregu dofinansowań zmniejszających okres spłaty inwestycji. Całość instalacji stanowi koszt uzyskania przychodu i jest podstawą do odliczenia podatku PIT, CIT oraz VAT.

Pamiętaj, że możesz na opakowaniach swoich produktów możesz umieścić informację o procesie produkcji, a Twoja firma zyska wizerunek, na który coraz częściej konsument zwraca uwagę.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Napisz lub zadzwoń

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę oraz przykładową kalkulację przygotowaną indywidualnie dla Państwa.+48 609 550 379
piotr@energymind.com.pl
 
+48 603 911 336
przemek@energymind.com.pl
 
Energy Mind Sp. z o.o.
ul. Tomasza Nocznickiego 9/13
01-948 Warszawa
REGON: 142418130
NIP:1132799259
KRS:0000355976