energymind

ENERGIA SŁONECZNA DLA TWOJEGO DOMU

Dom a fotowoltaika

Zaproponujemy dogodne finansowanie Twojej instalacji, którego rata nie będzie przekraczała dotychczasowych wydatków za energię. Instalacja będzie się spłacała sama. Będziesz miał darmowy prąd ze Słońca, a środki z puli „na prąd” przesuniesz po prostu do puli „czasowa spłata instalacji”. Po pewnym czasie, gdy okres finansowania się skończy, instalacja będzie generować dla Ciebie zyski przez co najmniej kilkanaście lat. Kwota, która byłaby normalnie wydana na rachunki za energię, zostanie u Ciebie w kieszeni, a Ty przestaniesz się przejmować rosnącymi cenami energii.

Obecnie do każdej montowanej przez nas instalacji istnieje możliwość otrzymania dofinansowania w wysokości 5000 pln. Pozostałe koszty można dodatkowo odliczyć od podatku dochodowego, co przy naszych konkurencyjnych cenach, zapewni jeszcze szybszy zwrot inwestycji.

Istnieje również możliwość rozbudowy instalacji i wykonanie ogrzewania opartego na energii elektrycznej. Daje to możliwość wykonania instalacji niemal całkowicie bezkosztowej, a gdy wyobrazisz sobie sytuację, gdy praktycznie nie masz rachunków za ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową, wnioski nasuwają się same.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Napisz lub zadzwoń

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę oraz przykładową kalkulację przygotowaną indywidualnie dla Państwa.+48 609 550 379
piotr@energymind.com.pl
 
+48 603 911 336
przemek@energymind.com.pl
 
Energy Mind Sp. z o.o.
ul. Tomasza Nocznickiego 9/13
01-948 Warszawa
REGON: 142418130
NIP:1132799259
KRS:0000355976